Aktualny stan zaawansowania prac na realizowanych inwestycjach.

Aktualny stan zaawansowania prac na realizowanych inwestycjach:

BENACO, Kraków
Trwają prace związane z wykonaniem elewacji, ślusarki wewnętrznej i zewnętrznej, stolarki oraz robót wykończeniowych. Zamontowano windy wewnętrzne. Prace instalacyjne są na ukończeniu

OSIEDLE FAMILIJNE, Kraków
Budynek gotowy, trwa oczekiwanie na pozwolenie na użytkowanie. QUATTRO BUSINESS PARK, Kraków Budynek gotowy, trwa oczekiwanie na pozwolenie na użytkowanie.

ALEJA POKOJU 5, Kraków
Budynek gotowy, trwa oczekiwanie na pozwolenie na użytkowanie.

ECO HALSZKI, Kraków
Zakończono wykonywanie pokrycia dachu oraz montaż stolarki PCV. Trwa montaż ślusarki aluminiowej, roboty elewacyjne, stawiane są ścianki działowe w mieszkaniach oraz trwają prace związane z tynkami i wylewkami w lokalach mieszkalnych. Instalacje wod-kan, wentylacji i elektryczne są w trakcie wykonywania.

PARK CLUB, Kraków
Zakończenie prac związanych z rozparciem ścian szczelinowych w poziomie – 1 oraz w poziomie – 2. W trakcie realizacji prace związane z odsłonięciem zamka/starterów pod płytę fundamentową oraz wylewanie chudego betonu pod płytę fundamentową. Na ukończeniu są pracę związane z czyszczeniem oraz skuwaniem ścian szczelinowych oraz zbrojenie płyty pod żuraw.

KWIATOWA RÓWNINA, Kraków
Trwają prace związane z wykonywaniem elewacji budynku, zakończono prace brukarskie drogi i parkingów, rozpoczęto wykonywanie chodników, prace tynkarskie na ukończeniu, wykonywanie wylewek w mieszkaniach oraz malowanie i układanie płytek w garażu w toku. Na ukończeniu prace instalacyjne wod-kan, elektryczne i wentylacyjne.

DOT A, Kraków
Na ukończeniu są prace wykończeniowe na częściach wspólnych budynku oraz roboty związane z wykonaniem aranżacji pięter dla najemcy. Planowany termin uruchomienia procedur związanych z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie: koniec października 2015.

DOT B, Kraków
Zakończone prace związane z wykonaniem konstrukcji budynku. W bieżącym miesiącu rozpoczęto montaż elewacji oraz wykonanie izolacji dachu.

DOT C, Kraków
Zakończono wykonywanie prac żelbetowych w zakresie „stanu zero” budynku. Trwają prace konstrukcyjne na kondygnacji parteru.

DOT D, Kraków
W trakcie realizacji jest wykonanie wykopu. Planowany termin zakończenia koniec października 2015. Trwają prace żelbetowe związane z realizacją robót żelbetowych w zakresie płyty fundamentowej oraz ścian i słupów kondygnacji -1.