O FIRMIE

BUMA CONTRACTOR

Buma Contractor to firma działająca w ramach Grupy Buma. Spółka rozpoczęła działalność na rynku budowlanym w 2006 roku prowadząć prace modernizacyjne i budowlane w budynku 8W oraz w Kompleksie Biurowym Buma Square Business Park przy ul. Wadowickiej 6 w Krakowie.

Jako Generalny Wykonawca Inwestycji Buma Contractor prowadzi kompleksowe prace z zakresu budownictwa biurowego, mieszkaniowego oraz handlowego. Spółka zatrudnia wykwalifikowaną kadrę kierowniczą i inżynierską, dzięki której realizowane roboty wykonywane są zgodnie z dokumentacją projektową, sztuką budowlaną, wiedzą techniczną oraz zasadami BHP.

Buma Contractor posiada wieloletnie doświadczenie, co gwarantuje wysoką jakość wykonywanych robót oraz ich terminowość. Należy wspomnieć, iż inwestycje biurowe są budowane w oparciu o zasady certyfikacji BREEAM oraz LEED, co jest gwarantem zachowania norm w obrębie efektywności energetycznej, materałów i konstrukcji, eksploatacji i realizacji, gospodarki wodnej i odpadów, jakości środowiska wewnętrznego oraz dostępności komunikacyjnej.

Polityka jakości

W celu podnoszenia poziomu zadowolenia Klientów z jakości realizowanych usług Zarząd BUMA CONTRACTOR podjął decyzję i wdrożeniu w Organizacji Systemu Zarządzania Jakością w oparciu o normę ISO90011.

 

Najwyższe kierownictwo deklaruje:

  • Ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością
  • Dążenie do ciągłego podnoszenia kwalifikacji pracowników
  • Wysoką jakość i terminowość przy korzystnym stosunku wartości do ceny.

WIĘCEJ

NAGRODY, CERTYFIKATY, WYRÓŻNIENIA

Podziękowanie od Junior Chamber International
I miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy "Buduj Bezpiecznie"
Budowa Roku 2014
Budowa Roku 2015
Rekomendacja od Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa
Quattro Business Park, budynek D laureatem plebiscytu „Kraków- mój dom” w kategorii "budynki komercyjne 2015"
I miejsce w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy "Buduj Bezpiecznie 2015"
Certyfikat ISO 9001:2008