Estates Construction dawniej

SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI

+48 12 297 22 22

bumacontractor@buma.com.pl

Kompleks Wadowicka 3 w trakcie przekazywania nowym najemcom

Kompleks Wadowicka 3 w trakcie przekazywania nowym najemcom

Budynek A kompleksu biurowego Wadowicka 3 jest Wam dobrze znany – budynek B to kolejny etap tego projektu, którego powierzchnia jest aktualnie przekazywana nowym najemcom. Nowych Najemców będzie witała doskonale zrealizowana strefa wejściowa, która oddaje niepowtarzalny charakter tego obiektu.

Wadowicka 3 to najnowocześniejsza inwestycja biurowa powstająca w pobliżu Ronda Matecznego. W skład kompleksu wchodzą trzy budynki biurowe klasy A, realizowane w zgodzie z wymaganiami certyfikacji Breeam. Na szczególną uwagę zasługuje dokładność wykonania połączenia terenów zewnętrznych z wewnętrznym atrium, w postaci przejścia heksagonalnych płyt brukowych w płytki ze spieków kwarcowych.
Jako Generalny Wykonawca jesteśmy częścią tego projektu od samego początku – zarówno w zakresie budowy i wykończenia obiektów wchodzących w skład kompleksu jak i realizacji prac aranżacyjnych dla najemców.

#grupabuma #wadowicka3 #generalnywykonawca #generalcontractor #buildingphotography #bumacontractor #medusagroup #interiordesign #fitout #cracow